top of page

Domy w okolicy wsi Jabłonna

Jabłonna to okolica ciesząca się bardzo dużą popularnością wśród inwestorów. Za wyborem działek w Jabłonnej przemawia ciche i spokojne otoczenie idące w parze z bardzo dobrym skomunikowaniem z Warszawą. Okolica sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu i jednocześnie zapewnia bardzo dobrze rozwinięte zaplecze handlowo-usługowe.

 

Interesują Cię nowe domy? Jabłonna nie jest jedyną spokojną lokalizacją pod Warszawą. Alternatywą dla segmentów i bliźniaków w gminie Jabłonna są inwestycje realizowane w Legionowie. Miasto oferuje:

  • bardzo dobre skomunikowanie z Warszawą (mieszkańcy mogą skorzystać m.in. z połączenia kolejowego oraz linii autobusowych),

  • bogatą ofertę przedszkoli publicznych i prywatnych,

  • bogatą ofertę edukacyjną (część uczniów korzysta z możliwości edukacyjnych, jakie daje pobliska stolica),

  • imprezy sportowe i inne widowiska odbywające się w jednej z najnowocześniejszych hal w kraju.

domy-jablonna.jpg

Domy, Bliźniaki, Segmenty: Na co zwrócić uwagę wybierając nieruchomość na sprzedaż w sąsiedztwie gminy Jabłonna?

Współczesne budownictwo mieszkaniowe oferuje szeroki wybór form architektonicznych. Na rynku pierwotnym dostępne są zarówno nowe domy wolnostojące, jak i segmenty oraz bliźniaki. Na co zwrócić uwagę wybierając wymarzoną nieruchomość?

 

Pierwszym czynnikiem decydującym o wyborze nowego domu powinna być jego lokalizacja. Dotyczy to zarówno wyboru jednostki administracyjnej, jak i okolicy, w której zamieszkamy. Kolejną ważną kwestią jest metraż nieruchomości. Powinien on odpowiadać potrzebom i oczekiwaniom naszej rodziny. W tym miejscu warto zwrócić uwagę także na koszty użytkowania nieruchomości. Są one w dużej mierze zależne od formy architektonicznej (dom wolnostojący, segment, bliźniak) oraz powierzchni działki. Nie bez znaczenia dla kosztów eksploatacyjnych jest technologia, w jakiej został wybudowany dom. Decyduje ona o zastosowaniu materiałów konstrukcyjnych i budowlanych o określonych parametrach.

Nowe domy w sąsiedztwie wsi Jabłonna: Oferta Open Development

Jesteśmy doświadczonym inwestorem na rynku nieruchomości mieszkalnych. Z sukcesami realizujemy kolejne projekty w bezpośrednim sąsiedztwie gminy Jabłonna. Budujemy nowe domy na sprzedaż o podwyższonym standardzie. Nasze realizacje charakteryzują się:

  • przemyślanym wyborem działek,

  • nowoczesnym układem wnętrz,

  • wysoką jakością wykonania,

  • zastosowaniem wysokogatunkowych materiałów konstrukcyjno-budowlanych,

  • wyposażeniem w sprawdzone technologie, które podnoszą komfort mieszkania.

 

Bliźniaki i segmenty oferujemy w ramach kameralnych osiedli powstających w sąsiedztwie zieleni i terenów sprzyjających aktywnościom na świeżym powietrzu. Dbamy przy tym o odpowiednie zaplecze usługowo-handlowe oraz bardzo dobre skomunikowanie osiedli z Warszawą. Nasze nowe domy w sąsiedztwie gminy Jabłonna doskonale wpisują się w potrzeby i oczekiwania inwestorów, którzy cenią komfort, otwarte przestrzenie i poczucie bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości od kontaktu.

bottom of page