top of page

Bliźniaki i segmenty obok Zegrza

Nasza firma zajmuje się tworzeniem budynków w zabudowie segmentowej oraz bliźniaczej. Przy każdej inwestycji dbamy o ciekawe zaplanowanie przestrzeni, które pozwalają pracować oraz zrelaksować się. Ważne jest dla nas, by nasze domy wpisywały się w otoczenie, w jakim są one usytuowane. Obszar Zegrza wyróżnia się piękną zielenią wokół jeziora, a projekty, jakie realizujemy na tym terenie, są wykonane z wysoką starannością. W naszych domach wykorzystujemy wiele innowacyjnych technik i technologii, które ułatwiają codzienne życie.

domy zegrze.jpg

Nowoczesne domy w okolicy Zegrza

Nieruchomości przez nas projektowane i realizowane są pełne ciekawych rozwiązań, które ułatwiają funkcjonowanie w domu. Okolice, w jakich znajdują się nasze inwestycje wyróżniają się bliskością natury i przestrzenią do relaksu. Domy mają dostęp do potrzebnej infrastruktury oraz zieleni. Umiejscowienie bliźniaków oraz segmentów w okolicach Zegrza dają pełny wachlarz atutów zarówno dla aktywnego odpoczynku młodzieży, dorosłych, jak również seniorów. Planując budowy naszych inwestycji bierzemy pod uwagę otoczenie oraz oczekiwania naszych klientów.

Zalety mieszkania w segmencie bądź bliźniaku

Posiadanie własnego domu to marzenie wielu ludzi, którzy chcą mieć swoje miejsce odpoczynku, pełne zieleni i spokoju. Bliźniaki oraz segmenty posiadają wiele zalet, takie jak cena, koszty utrzymania oraz więcej przestrzeni w stosunku do mieszkania w bloku. Zdecydowaną zaletą w porównaniu do domu wolnostojącego jest mniejsza ilość obowiązków związanych z codziennym życiem i funkcjonowaniem. Zamieszkanie w takich budynkach jest dobrą alternatywą dla wielkich blokowisk w nieciekawej, mało zielonej okolicy. Segmenty można porównać do mieszkania z własnym ogrodem, jednak jest to o wiele więcej. Jest to przecież miejsce o funkcji domu jednorodzinnego z wykorzystaniem zalet mieszkania w bloku. Domy segmentowe są przestrzenne, posiadają ogródki, często są w osiedlach zamkniętych, które wpływają na zwiększone poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Bliźniaki są kompromisem pomiędzy zabudową jednorodzinną a szeregowcami, gdyż łączą cechy obu z nich. Każde z tych rozwiązań daje możliwość docenienia własnego ogrodu, tarasu oraz całej przestrzeni zielonej oraz poczucia wspólnoty z innymi mieszkańcami.

Nasza oferta segmentów oraz bliźniaków

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą domów szeregowych oraz bliźniaków w sprzedaży. Posiadamy wiele inwestycji, dzięki którym możesz znaleźć miejsce idealne dla siebie. Przy każdej budowie dbamy o to, aby zabudowa wpasowywała się w otaczającą przestrzeń, by spełniała wszelkie oczekiwania i wymagania naszych klientów oraz była wykonana z najwyższą starannością.

bottom of page