top of page
Lajski typ B front.jpg

Osiedle Słoneczna Strefa

Nasze nowe Osiedle „Słoneczna Strefa” to zespół nowoczesnych i funkcjonalnych  segmentów jednorodzinnych z garażem oraz dużym ogrodem, zlokalizowane w  spokojnej dzielnicy o willowym charakterze.

W siedmiu etapach zrealizujemy łącznie 59 domów.

W pierwszym etapie, który już rozpoczęliśmy będziemy realizować 4 budynki, każdy o powierzchni 114,56 m2, z garażami w bryle budynku oraz ogródkami o powierzchniach od  ok.80 do ok. 310 m2.

 

Osiedle  projektowane jest w taki sposób, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom możliwie jak najwięcej prywatności oraz przestrzeni do odpoczynku. W jego granicach pozostanie również dużo terenu zielonego dostępnego dla każdego mieszkańca.

 

Usytuowanie nowej inwestycji pozwala na szybki dojazd do Centrum Warszawy ze stacji PKP Legionowo Piaski oddalonej o ok. 2 km, a w odległości ok. 950 m znajdują się przystanki komunikacji miejskiej i lokalnej. W zasięgu lokalizacji osiedla szkoły, przedszkola, sklepy i tereny rekreacyjne.

 

Nasze inwestycje charakteryzują się wysokim standardem deweloperskim, realizowane są w bezpiecznej i sprawdzonej technologii tradycyjnej przy udziale wieloletnich wykonawców oraz doświadczony zespół inżynierski.

 

Zastosowane wysokiej jakości materiały i urządzenia od renomowanych producentów dają gwarancję solidności. W naszych standardach wykończenia gwarantujemy między innymi pełen zestaw grzewczy, ogrzewanie podłogowe, grzejniki oraz pakiet trzyszybowy.

 

W I etapie przedsprzedaży do zaoferowania mamy 4 lokale (2 zewnętrzne i 2 wewnętrzne).

 

Każdy lokal o powierzchni 114,56 m2 składa się z:

· parter: wiatrołap – 3,52 m2, komunikacja – 5,59 m2 toaleta – 3,95 m2, pokój dzienny z aneksem kuchennym 26,34 m2, garaż – 16,25m2

· piętro: sypialnia I –13,18 m2, sypialnia II – 12,85 m2, sypialnia  III- 12,38 m2, sypialnia IV- 10,59 m2 komunikacja - 5,32 m2, łazienka – 4,60 m2.

 

Każdy dom posiada indywidualne przyłączenie do mediów (prąd, wodociąg, kanalizacja) oraz kominek w pokoju dziennym. 

 

Okolica oferuje wiele udogodnień lokalnej infrastruktury miejskiej, prywatne i publiczne szkoły, przedszkola, sklepy oraz punkty usługowe. Bliskie położenie Zalewu Zegrzyńskiego, stadniny koni czy hali sportowej z kortami tenisowymi daje możliwość skorzystania z zajęć sportowych i rozwoju swoich pasji.

Ścieżki rowerowe łączą Legionowo z ościennymi gminami pozwalając na zdrowe, ciekawe i rodzinne spędzanie wolnego czasu.

 

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony, na której będziemy informować o kolejnych etapach sprzedaży.

bottom of page