top of page

Legionowo: Segmenty od dewelopera

Marka Open Development posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji inwestycji na rynku nieruchomości mieszkalnych. Z sukcesami realizujemy kolejne projekty na terenie miasta Legionowo, gdzie powstają nowe segmenty na sprzedaż. Nasze segmenty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, co zawdzięczają:

  • przemyślanym projektom nieruchomości oraz ich bezpośredniego otoczenia,

  • zastosowaniem sprawdzonych technologii,

  • wykorzystaniem wyłącznie wysokogatunkowych materiałów konstrukcyjno-budowlanych,

  • zgodnością z wymogami i oczekiwaniami stawianymi nowoczesnemu budownictwu mieszkalnemu.

 

Segment to forma zabudowy, dzięki której możesz cieszyć się urokiem posiadania domu z niewielkim ogródkiem w cenie mieszkania. Największym atutem segmentów są tarasy, które w sezonie wiosenno-letnim i wczesną jesienią stanowią naturalne przedłużenie strefy dziennej mieszkania i dodatkową przestrzeń do wypoczynku i regeneracji.

segmenty-w-legiomowie

Segment w Legionowie: Atuty podmiejskiej lokalizacji

Legionowo to lokalizacja, która przyciąga inwestorów niskimi cenami nieruchomości, bliskością stolicy oraz bardzo dobrze rozbudowaną infrastrukturą. To wszystko idzie w parze z bliskim sąsiedztwem terenów zielonych, dzięki czemu nowe segmenty w Legionowie stanowią doskonałe połączenie uroków posiadania domu na wsi z korzyściami mieszkania w dużym ośrodku miejskim.

 

Wybierając działki pod zabudowę mieszkalną zwracamy szczególną uwagę na ich lokalizację. Z jednej strony zależny nam na bardzo dobrym skomunikowaniu nowopowstających osiedli z najważniejszymi punktami pobliskich miast i miejscowości, z drugiej staramy się zapewnić przyszłym mieszkańcom bliskość terenów zielonych. W ten sposób tworzymy komfortową przestrzeń do pracy, nauki i odpoczynku.

Segmenty o wysokim standardzie

Legionowo oferuje nam bardzo dużą swobodę aranżacji przestrzeni. Dotyczy to zarówno powstających segmentów, jak i ich bezpośredniego sąsiedztwa. Korzystając z tej możliwości projektujemy segmenty, które tworzą atrakcyjną przestrzeń do życia w sąsiedztwie zieleni. Nasze segmenty oferują:

  • funkcjonalny układ pomieszczeń,

  • dbałość o najdrobniejsze szczegóły wykończeniowe,

  • atrakcyjną aranżację przestrzeni wspólnych.

 

Osoby zainteresowane zamieszczaniem w Legionowie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi realizacjami. Inwestycje Open Development charakteryzują się niską, kameralną zabudową oraz strategicznym rozmieszczeniem przeszkleń w bryle budynku. Całość przekłada się na niezwykle przyjemną dla oka formę i funkcjonalną zabudowę naszych osiedli. Zapoznaj się także z ofertą domów na sprzedaż w Legionowie!

bottom of page